Sapnininkas

Sapnininkas: sužinokite sapnų reikšmę. Sužinokite ką reiškia Jūsų sapnas!
Ką susapnavote? Sapnas apie?

Sveiki atvykę į mistinį sapnų pasaulį - čia rasite beveik visų įmanomų sapnų reikšmes (sapnininkas yra nuolat papildomas). Jei manote, kad Jums nepasisekė, nes nelanko sapnai, klystate! Kiekvienas žmogus sapnuoja, tik ne visi tai prisimena. Jei trokštate ryte prisiminti, ką susapnavote naktį, pasinaudokite viena paprasta gudrybe: nustatykite žadintuvą 15-20 minučių anksčiau nei įprastai. Jei pabusite sapno vidury, turėsite daugiau galimybių jį prisiminti ir išsiaiškinti jo reikšmę.

* * *

Sapnininkas, taip pat žinomas kaip „sapnų žodynas” arba „sapnų aiškinimo vadovas” – yra rinkinys, kuriame pateikiamos sapnų interpretacijos ir reikšmės. Šie sapnų paaiškinimai yra dažniausiai pagrįsti kultūriniais įsitikinimais, simbolika, psichologija ir asmenine patirtimi.

Kita vertus, sapnai yra psichologiniai išgyvenimai, atsirandantys miego metu. Jie susideda iš istorijų, vaizdų ir pojūčių, kuriuos sukuria mūsų pasąmonė, kol mes miegame. Sapnai gali būti ryškūs, emocingi ir kartais net keisti. Jie gali atspindėti mūsų kasdienę patirtį, emocijas, troškimus, baimes ir neišspręstas problemas. Sapnai žmones žavi ir domina nuo neatmenamų laikų.

Žmonės jau nuo senų senovės domėjosi sapnais. Senovės graikai, romėnai ir babiloniečiai teikė didelę reikšmę sapnams, ypač mūšio išvakarėse. Biblijoje, taip pat pilna sapnų aprašymų. XX a. psichoanalitikas Zigmundas Froidas pasakė, kad sapnai – „karališkasis kelias į pasąmonę“, jis domėjosi sapnais, teigė, kad tai simboliais užkoduota informacija ir pats aiškindavo sapnų reikšmę. Šiandieniniai fiziologai ir psichologai sapnų turinį bando susieti su žmogaus asmenine patirtimi. Jų nuomone, sapnuose atsispindi įsisąmoninti ir neįsisąmoninti procesai, turiniu susiję su išorinio pasaulio reiškiniais bei psichofiziologiniais žmogaus organizmo procesais, poreikiais ir pan. Didžiausios įtakos sapnų turiniui turi praeityje įvykę įvykiai, išgyvenimai ir pasąmonėje glūdinti informacija.Atsitiktiniai sapnų paaiškinimai:

    Naujienos iš interneto