Orakulas

Orakulas - Būrimas kortomis

Šis senovinis spėjimas kortomis, kurį technologijų amžius leido perkelti į internetą, padės Jums pasirinkti teisingą kryptį, kaip elgtis šiuo ir artimiausiu metu. Turite slaptą norą ir laukiate jo išsipildymo, nežinote, kokį sprendimą priimti, abejojate, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje? Vadinasi, esate reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku - susikaupkite, mintyse suformuluokite savo klausimą ir ištraukite kortą.

* Jei kortą ištrauksite nesugalvoję konkretaus klausimo, kortos parodys bendrą situaciją ar būseną, kurioje šiuo metu esate (patariame šią kaladę naudoti tik vieną kartą per dieną).

*Orakulo būrimo užkrovimas gali trukti apie ~10 sek. Prašome luktelt. Taip pat Jeigu nematysite orakulo paveikslėlių, spauskite "Burti Iš Naujo"

* Primename, kad jeigu atsitiktinai pasirenkate kortą be konkretaus(nesugalvoję) klausimo, korta parodytų tik jūsų bendrą situaciją ar būseną šiuo metu.
Todėl susikaupkite, mintyse suformuluokite savo klausimą ir ištraukite kortą (rekomenduojame šią kortą naudoti tik kartą per dieną).

Naujienos iš interneto